Luxusní Hi-End Matrace

Zdravý spánek léčí více, než si myslíte

Během spánku se v našem těle dějí opravné procesy – tělo se zotavuje. Dochází nejen k uvolnění páteře, kloubů i vnitřních orgánů a růstu svalů, ale i k obnově buněk, podpoře imunitního systému, srdečních a cévních funkcí. 

Naše ručně vyráběné Hi-End matrace jsou ideální jako manželské. Využívají systém taštičkových pružin až v devíti  zónách, které jim umožňují lépe se přizpůsobit tvaru těla a zároveň nepřenášet pohyb na partnera. Jsou vyrobeny z bavlny, přírodního latexu a mnoha komfortních pěn, díky čemuž si zachovávají vynikající prodyšnost. Jedná se o zdravotní a ortopedické matrace určené pro náročné zákazníky, kteří ve spánku nehledají jen potřebu, ale především zážitek. Nejlepšího prožitku ze spánku dosáhnete s vrchní luxusní podložkou, která je převážně již integrována na matraci.

Mengruo Lux

180x200 cm ,výška 31 cm, střední tvrdost. Luxusní, velmi vysoká zdravotní matrace kombinující jedinečné komfortní pěny, memory pěnu, inovativní pěnu na bázi vody a tradiční přírodní materiály, poskytující dokonalou podporu a extrémní pohodlí.

Venus

180x200 cm, výška 35 cm, střední tvrdost. Antibakteriální, ortopedická, oboustranná Luxusní matrace, velmi vysoká zdravotní matrace kombinující jedinečné komfortní pěny, inovativní pěnu na bázi vody, vzduchové kapsle a tradiční přírodní materiály, poskytující dokonalou podporu a extrémní pohodlí.

Exclusive

180x200 cm ,výška 35 cm, střední tvrdost. Luxusní, velmi vysoká zdravotní matrace kombinující jedinečné komfortní pěny, latex, memory pěnu, inovativní pěnu na bázi vody a tradiční přírodní materiály, poskytující dokonalou podporu a extrémní pohodlí.